Fudbaleri Radničkog 1923 izgubili su na gostovanju gostovanju vranjskom Dinamu – 2:1 (1:0). Od ovog poraza lidera Prve lige Srbije najviše je profitirao novosadski Kabel, koji je smanjio zaostatak za Kragujevčanima na svega četiri boda, dok trećeplasirana Kolubara ima sedam bodova manje.

Crveni su očigledno opet upali u rezultatsku krizu, ovoga puta još izraženiju u odnosu na onu sa starta prolećnog dela sezone. Mršav učinak od samo jednog osvojenog boda u poslednja tri kola zasigurno je upalio crvenu lampicu u taboru ekipe sa „Čika Dače”, posebno jer je stečena bodovna zaliha počela sve više da se troši, mada je činjenica da Kragujevčani i dalje drže situaciju pod svojom kontrolom.

Već u nedelju pulene trenera Aleksandra Linte očekuje još jedno teško gostovanje, ovoga puta ekipi OFK Žarkova, koja se nalazi na šestoj poziciji prvoligaške tabele.

DINAMO – RADNIČKI 1923 2:1 (1:0)

Vranje, stadion: „Jumko”

Sudija: Jovan Šegrt (Beograd), pomoćnici: Matija Olajoš Nađ, Atila Harmat (obojica iz Subotice).

Strelci: Stevanović u 44. i Tumbas u 58. minutu za Dinamo, a Ćirović u 63. minutu za Radnički 1923.

Žuti kartoni: Tumbas, Stevanović, Zlatković, Ilić (Dinamo), Ćirović, Avram (Radnički 1923).

DINAMO: Vukašinović, Souza, Zlatković, Spasić, Čubrilo (od 90. Keča), Nedeljković (od 89. Ilić), Stevanović, Veškovac (od 66. Stanojević), Ikonomikos (od 66. Lazović), Tumbas, Baždarević (od 46. Gordić).

RADNIČKI 1923: Lukić, Varjačić, Vićentijević (od 85. Dukić), M. Vidović, Filipović, Aleksijević, Ćirović (od 85. Ristović), Ilić (od 64. Kovačević), Avram (od 57. Tomić), Zukanović (od 85. Nikodijević), Mirić.