Kadeti Radničkog, ekipa do 17 godina, plasirali su se na završni turnir Prvenstva Srbije u vaterpolu sa prvog mesta, koje su osvojili na polufinalnom turniru u Kragujevcu.

Kragujevčani koje sa klupe predvodi Darko Šantić, najpre su ubedljivo nadigrali Crvenu zvezdu (20:7), i Bečej (17:8), a zatim su odigrali nerešeno sa Banjicom 2 (9:9). Kragujevčani su tako turnir završili sa istim brojem bodova kao i „crno-beli“, ali su njihovu korist presudili postignuti golovi.

Plasman na završni turnir iz ove grupe obezbedila je i Crvena zvezda, koja je u odlučujućem meču bila bolja od Bečeja.

Iz druge grupe, odigrane u Novom Sadu, prošli su beogradski Singidunum, valjevski Valis i domaća Vojvodina, dok je Banjica takmičenje završila bez bodova.

Bodovi se prenose na finalni turnir, pa tako trenutno vodi Singidunum sa šest, ispred Radničkog i Banjice (po četiri), Valisa (tri), Crvene zvezde i Vojvodine (bez bodova).