U poslednjoj proveri na pripremama u Antaliji, kragujevačli Radnički je poražen od kazahstanskog Kaisara, rezultatom 0:2.

Crveni su prvo poluvreme odigrali u sledećem sastavu: Raičević, Vlajković, Ivanović, Mitrović, Ponjević, M. Vidović, Krajišnik, Zorić, Vidosavljević, Maksimović, Činedu. U nastavku su šansu su dobili i Mladenović, Tomović, Miličić,  Srnić, Jovanović, Đurić, U. Vidović i Milojević.

Inače, oba gola pala su u drugom poluvremenu. Strelci za ekipu Kaisara su bili Sahlabajev u 60. i Altinbekov u 75. minutu.

Kragujevački superligaš je ovom utakmicom okončao glavni deo priprema za nastavak sezone u Mocart Bet Superligi. Sledi povratak u Kragujevac, a onda i završne pripreme za prolećnu premijeru protiv Voždovca.